YIKIMCI

Yıkımcı, yıkım işlerine herhangi bir betonarme bina ve çelik konstrüksiyon gibi yapıların belli iş makineleri ve diğer ekipmanlar kullanılarak kontrollü olarak yıkım işlerini sağlar. Yıkımcı, yıkım kararı alındıktan sonra atılması gereken ilk adımını, yıkım planını hazırlamasıyla .

Yıkımcı, yıkım işlerinden sonra istenmeyen bir yıkım işiyle karşı karşıya kalınmaması ve zaman tasarrufu sağlanması için planlama yapar.

Ayrıca iş makineleri ve moloz taşıma araçlarının en uygun güzergahtaki gidiş – gelişleri de plana dahil eder.

ÖZTAŞ yıkımcı ekibi, yıkım işlerinden önce, yukarıda bahsettiğimiz tüm planlamaları titizlikle organize eder. Yıkım alanına en uygun, çevreye verilebilecek olumsuz etkileri en aza indirebilecek ekipmanları kullanır.

İlkeli, dürüst hizmet anlayışıyla yıkım işlerini istikrarlı bir şekilde yürütmeye devam etmektedir. Tüm yıkım işlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyarız.

Yıkım fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin. Keşif ve yıkım planlama ücretsizdir.

REFERANSLAR

Türkiye’nin önde gelen inşaat ve kurumsal firmaları arasında Ağaoğlu, Sinpaş, Emlak Konut, Tekfen, Botaş, İBB, Star gibi bir çok firmayla ortak projelere imza attık. Firmaların inşaat sektörü alanında komple bina yıkımı, kiralık ekskavatör, kiralık kepçe vb. makine ihtiyaçlarını çözümler ürettik. Referanslarımızdan bazılarını sunmak isteriz: